Na twoją pomoc czekają bezdomne psy i koty!

Szkolny Klub Wolontariatu w Szkole Podstawowej nr 2 w Kłobucku organizuje w dniach od 1 lutego 2021r. do 1 marca 2021 r. zbiórkę karmy mokrej i suchej dla psów i kotów ( również karmy weterynaryjnej dla psów typu HYPOALLERGENIC i GASTRO INTESTINAL), mokrej karmy dla kotów z chorymi nerkami typu RENAL, bentonitowego żwirku dla kotów, kołnierzy pooperacyjnych, artykułów do pielęgnacji, długich i mocnych smyczy, mocnych obroży, rękawiczek nitrylowych, ciepłych koców oraz ręczników dla psów i kotów ze SCHRONISKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT w Częstochowie.