PRZEWOZY SZKOLNE PO FERIACH

p. mgr Magdalena Wiśniewska

p. mgr Izabela Włodarczyk

Świetlica szkolna jest czynna w godzinach: 7.00-16.00

Czas spędzony w naszej świetlicy, to czas wypełniony różnymi zajęciami i wydarzeniami. Dzieci mogą tutaj rozwijać swoje zainteresowania plastyczne, muzyczne, manualne i wiele innych. Mogą również liczyć na pomoc w potrzebie, kiedy trzeba rozwiązać trudne zadanie, przeczytać opowiadanie, albo zwyczajnie boli brzuszek. Biorą udział w przedstawieniach na Dzień Babci, Dziadka i Mamy. Są otoczone opieką kiedy trzeba poczekać na przewóz szkolny.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.