Świąteczna Paczka dla Domu Dziecka w Waleńczowie

Na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 im. A.Mickiewicza w Kłobucku Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował akcję charytatywną „Świąteczna Paczka dla Domu Dziecka z Waleńczowa”. Koordynatorem akcji była p. J.Kosowska – Zawisza wspierana przez p.M.Głąb, p.M.Dubałę oraz p.M.Polanowską. Do akcji aktywnie włączyli się: dyrekcja, grono pedagogiczne, rodzice oraz wszyscy uczniowie szkoły. Podczas akcji uczniowie zebrali dla podopiecznych z Domu Dziecka: słodycze oraz artykuły szkolne – zeszyty, bloki, kolorowanki, mazaki, kredki, farby, ołówki, długopisy, bibułę i wiele innych.