Zbieramy nakrętki dla Michała

Wyznaczone miejsce, widoczne oznakowanie akcji, nowy kosz na nakrętki- to nasze starania. Przyłączamy się do działania na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Potrzebującym (www.stowarzyszeniepodajdalej.pl). Koordynatorem akcji jest Monika Scheller- Wojtasik, szkolna pedagog. Michał ma 11 lat. Zdiagnozowano u niego autyzm wczesnodziecięcy. Nie mówi, dlatego potrzebuje terapii m.in. logopedycznej, komunikacji alternatywnej (AAC) i integracji sensorycznej. Niedawno przedstawiciel stowarzyszenia odebrał z naszej placówki 30 worków z nakrętkami. Prosimy, zbierajcie w domach, a po powrocie do szkoły, przekażcie zgromadzone nakrętki, by pomóc potrzebującemu rówieśnikowi.