I

13 Kłobucka Drużyna Harcerska LEŚNI i 21 Gromada Zuchowa TĘCZOWE ZUCHY, działające w naszej szkole,  wraz z drużynowymi Bożeną Rumin i Agatą Glajzner uczestniczyły w hufcowym integracyjnym biwaku „Zielono mi”, który odbył się w Ośrodku Harcerskim ” Zawady” w Popowie.

Biwak zorganizowany był w związku z obchodami Dnia Ziemi oraz Dnia Walki z Hałasem. Harcerze i zuchy miały możliwość obcowania z wiosenną przyrodą oraz wspólnej zabawy na nowym placu zabaw, w  którego otwarciu braliśmy udział. Nie zabrakło też harcerskich zadań do wykonania, których treść powiązana była z okolicznościami spotkania. Wszyscy świetnie się bawili, choć  pogoda nas nie rozpieszczała. Słodki poczęstunek  i wielkie ognisko z kiełbaskami dopełniły szczęście wspólnej, harcerskiej przygody.