14 grudnia odbył się konkurs wiedzy „Pan Tadeusz- Księga II- Zamek” dla uczniów klas 4-8. Starsi uczniowie wykazali się szeroką wiedzą o treści epopei. Odpowiadali na pytania dotyczące  występujących tam postaci, ich cech szczególnych, zamiłowań, uczynków i przeszłości. Autorem pytań była Pani Stefania Szczepaniec. Konkurs poprowadziły: Pani  Stefania Szczepaniec oraz Pani Katarzyna Meslik. Odpowiedzi oceniały: Dyrektor Szkoły Wioletta Skoczylas, Pani Agnieszka Biernacka oraz Pani  Sylwia Smolińska.

Wyniki:

I miejsce- klasa 6b