24 i 25 października 2023 r. w Borze Zajacińskim odbyły się XXIV Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego SZS w Szachach dla dzieci i młodzieży szkolnej. Naszą szkołę reprezentowali:

IGRZYSKA DZIECI -I.Uzny IIIa, A.Raczyński VIa, E. Matysiak VIb, E. Wojtysek IVa;

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ- D.Szleper, Sz. Kulej, P. Głąb, A. Chłąd z klasy VIIa.

Rozgrywki odbywały się na dystansie 6 rund po 15 min na zawodnika. Nasi reprezentanci spisali się na medal, gdyż przywieźli kilka pucharów.

Indywidualnie mistrzynią powiatu wśród młodszych dziewcząt została Emilia Matysiak,

II miejsce wśród chłopców zajął Igor Uzny; wśród starszych dziewcząt III miejsce zdobyła Paulina Głąb.

Puchary w klasyfikacji drużynowej wśród młodszych -za II miejsce zdobyli chłopcy Igor Uzny i Aleksander Raczyński, za III miejsce dziewczynki Emilia Matysiak i Emilia Wojtysek.

Wśród starszych za III miejsce zdobyli chłopcy Dawid Szleper i Szymon Kulej.

Gratulacje za zdobyte puchary, siła w drużynie!!