STYPENDIUM BURMISTRZA KŁOBUCKA

1 grudnia nasi uczniowie otrzymali  za ubiegły rok szkolny STYPENDIA BURMISTRZA GMINY KŁOBUCK. Nagrody wręczył Burmistrz Jerzy Zakrzewski oraz Przewodnicząca Komisji Stypendialnej,  Sekretarz Gminy- p. Sylwia Piątkowska. Włodarze  w swoim przemówieniu pogratulowali zdolnej młodzieży świetnych wyników w nauce oraz osiągnięć artystycznych i sportowych. Słowa podziękowania skierowali także w stronę rodziców, nauczycieli, trenerów oraz wszystkich, którzy wspierają stypendystów.

Uroczystość uświetniły występy  muzyczne, taneczne , recytatorskie i sportowe stypendystów.

STYPENDIA NAUKOWE

Szymon Gadomski

Aleksander Raczyński

Zuzanna Zawisza

Maja Buła

Natalia Choła

Maksymilian Solski

Lena Sosnowska

STYPENDIA ARTYSTYCZNE

Karolina Soluch

STYPENDIA SPORTOWE

Hieronim Cajler

Ewa Izydorczyk

Gratulujemy serdecznie! Jesteśmy z Was dumni.

Warto nadmienić, że dekorację sali widowiskowej wykonali nauczyciele naszej szkoły a Sekretarz Gminy- Sylwia Piątkowska złożyła podziękowanie za wkład pracy na ręce Dyrektora Szkoły- Wioletty Skoczylas.