Uczniowie należący do koła kulinarnego wraz z klasą Vb podczas zajęć dotyczących „Zdrowia na talerzu” zostali zapoznani z podstawowymi zasadami zdrowego odżywiania się.

Podsumowaniem zajęć było samodzielne wykonanie sałatek i surówek. Uczniowie wyrazili chęć propagowania zdrowego stylu jedzenia wśród rówieśników. Każdy z biorących udział w zajęciach prezentował swoje „dzieło”.

Sałatki i surówki były smaczne, zdrowe oraz kolorowe. Wszyscy uczestnicy sprostali postawionemu zadaniu i świetnie się przy tym bawili.

Opiekunowie: Agnieszka Pelikan, Regina Siutaj-Berska