25 kwietnia obchodziliśmy w szkole Dzień Kapelusza. Uczniowie i nauczyciele założyli w tym dniu kapelusze kowbojskie, czapeczki z daszkiem, kapelusze letnie, czapy zimowe, berety, imprezowe meloniki oraz egzotyczne nakrycia głowy przywiezione z wakacji. Były kaski, zabawne czapki ze świecącymi elementami, czapki kampiańskie, sombrera a nawet ręcznie robiony kapelusz z kart! Wszystko to sprawiło, że czwartek obfitował w wiele zachwytów oraz uśmiechów na widok niecodziennie wystrojonych osób. Ten radosny dzień odbył się z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego.