Do szczęścia dzieciom czasami po prostu potrzeba złocistych frytek, nugetsów i lemoniady. Nasze Mamy z Rady Rodziców na specjalną prośbę uczniów przygotowały dziś takie właśnie smakołyki. Wszyscy uczniowie byli zachwyceni, gdy na przerwach mogli zajadać ulubione przekąski. Dzięki staraniom Pani Anety Gadomskiej, Pani Anny Krysiak i Pani Agnieszki Kilan z Rady Rodziców oraz naszej nieocenionej Pani Pauliny Strzeleckiej z administracji- frytki i nugetsy miały idealnie chrupiącą skórkę i smakowały wyśmienicie a lemoniada wybornie gasiła pragnienie!!! Wielkie podziękowania składamy również na ręce jednej z mam- Pani Izabeli Widuły (Sale Przyjęć Okolicznościowych Dwa Stawy & Złote Piaski ), która ufundowała ogromną ilość fryteczek do pieczenia ,wiele porcji nugetsów oraz olej i ketchup. Dziękujemy wszystkim Paniom ogromnie za ten fantastyczny pomysł i jego pyszną realizację. Pieniążki ze sprzedaży zostaną przeznaczone na cele szkoły.