W dniu 7.03.2024 w uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XXI Gminnym Turnieju Warcabowym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Kłobucku. Turniej odbywał się systemem kołowym, czyli każdy z każdy w odpowiednich kategoriach wiekowych. Nasi reprezentanci wykazali się nie lada umiejętnościami strategiczno-logicznymi i osiągnęli wysokie lokaty. W kategorii klas VII-VIII I MIEJSCE ZAJĄŁ DAWID SZLEPER, II MIEJSCE FRANCISZEK SOLUCH, w kategorii klas V-VI I MIEJSCE ZAJĄŁ ALEKSANDER RACZYŃSKI, II MIEJSCE ZAJĘŁA EMILIA MATYSIAK, w kategorii klas III-IV II MIEJSCE ZAJĄŁ IGOR OWCZAREK, III MIEJSCE MIŁOSZ NOWAK, w kategorii klas I-II III MIEJSCE ZAJĘŁA NASZA NAJMŁODSZA REPREZENTANTKA NATALIA CHALIŃSKA. Bez pucharu, ale mocne IV miejsce zajął Paweł Moszyński. Rozgrywki odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze, grze fair play i przy słodkich paczkach na posilenie szarych komórek. Gratulacje dla wszystkich uczestników oraz trenerki Jadwigi Kurczaby.