Słodki zapach domowych gofrów, unosił się dziś od rana i kusił zarówno młodszych jak i starszych a nawet pracowników szkoły. Chrupiący przysmak, wykonany domową metodą- bez polepszaczy i spulchniaczy można było zakupić u nas na przerwach. Do tego pyszna, z prawdziwych cytryn lemoniada. Zainteresowanie było ogromne. Zachęcani smakowitymi zapachami wszyscy z niecierpliwością czekali na swoją kolej, by zasmakować wyśmienitych gofrów i napić się gaszącego pragnienie cytrynowego napoju. Z tą fantastyczną inicjatywą po raz kolejny wyszła Przewodnicząca Rady Rodziców –Pani Aneta Gadomska oraz Pani Anna Krysiak, które wspierała nasza nieoceniona Pani Paulina Strzelecka z administracji. Dziękujemy im ogromnie za ten fantastyczny pomysł i jego pyszną realizację. Pieniążki ze sprzedaży zostaną przeznaczone na cele szkoły.