Dziś Dzień Ziemi. Uczniowie klas I-VIII wzięli udział w Szkolnym Konkursie Ekologicznym „CHROŃMY NASZĄ PLANETĘ”. Świetne pomysły, duuużo wkładu pracy, talentu i pragnienie życia w czystym i pięknym środowisku zaowocowały prawdziwymi dziełami sztuki. Podczas apelu Pani Dyrektor Wioletta Skoczylas- Iszwoldin podziękowała wychowawcom i uczniom za ogromne zaangażowanie w projekt ekologiczny. Gość Specjalny- Prezes LOP- Pan Tomasz Paciepnik, Dyrekcja, Organizatorki: Pani Magdalena Polanowska, Pani Bożena Rumin oraz Pani Joanna Kosowska- Zawisza nagrodzili zwycięzców dyplomami oraz pysznymi i zdrowymi owocami.

Oto zwycięzcy:

KATEGORIA KLAS 1-3