Gratulujemy naszym młodym fotografom, których prace zostały nagrodzone w III Gminnym Konkursie Fotograficznym „KRAJOBRAZ MIASTA I GMINY KŁOBUCK W RÓŻNYCH PORACH ROKU”pod patronatem Burmistrza Kłobucka i Towarzystwa Przyjaciół Kłobucka.

LAUREATKĄ I MIEJSCA ZOSTAŁA WIKTORIA BRZÓZKA z klasy 6b , która w nagrodę otrzymała głośnik mobilne XMUSIC Speaker 30W.

WYRÓŻNIENIE- SZYMON GADOMSKI z klasy 6a oraz, KAROLINA SOLUCH z klasy 6a – w nagrodę otrzymali słuchawki Kodak oraz upominki od Zakładu Fotograficznego J&D Foto z Kłobucka.

Szkolnym koordynatorem konkursu była Pani Joanna Kosowska- Zawisza.

Na zakończenie uroczystości Pan Burmistrz podziękował młodym fotografom za piękne zdjęcia pokazujące uroki krajobrazu miasta i gminy Kłobuck w różnych porach roku, które stanowią świetny materiał promocyjny, tym bardziej cenny, bo uchwycony okiem młodych mieszkańców naszego miasta i gminy Kłobuck.