W 22. edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdy szkołę reprezentowały trzy zespoły. Rozgrywki trwały od listopada 2023r. do kwietnia 2024r. Wszystkie trzy drużyny wykazały się umiejętnościami, refleksem, myśleniem strategicznym i dużą wiedzą ekonomiczną, co pozwoliło ukończyć pierwszy etap z zyskiem i na wysokich pozycjach w rankingach.

Najwyższe notowania zaliczył zespół w składzie:

– Yurii Zomko

– Franciszek Soluch

– Szymon Kulej

Chłopcom nie zabrakło determinacji by kontynuować grę w drugim (trudniejszym) etapie. Za swoją postawę i zaangażowanie zostali symbolicznie nagrodzeni.

Skład pozostałych drużyn:

– Julia Królikowska

– Gracjan Bulski

– Arkadiusz Kielan

– Krzysztof Blukacz

– Mikołaj Janik

– Dawid Szleper

– Daniel Sołtysiak

Mentorką wszystkich drużyn oraz osobą, która wspierała graczy i czuwała nad prawidłowym przebiegiem gry giełdowej była Pani Sylwia Smolińska.