Szkolny Klub Wolontariatu działający w naszej szkole zorganizował wielkanocną zbiórkę słodyczy i artykułów plastycznych dla Dzieci z Domu Dziecka w Kłobucku. Pragnąc rozbudzić w uczniach chęć pomocy innym oraz utrwalić w nich poczucie empatii i potrzeby dzielenia się z innymi w dniach 11 – 22 marca 2024r. szkolni ochotnicy zbierali Wasze wielkanocne podarunki. Przedstawiciele Szkolnego Klubu Wolontariatu wraz z opiekunem p. Joanną Kosowską – Zawisza wręczyli je tuż przed Świętami wywołując radość obdarowanych i uśmiechy na twarzach.