Gratulujemy naszym uczniom bardzo udanego udziału w eliminacjach miejsko- gminnych XXXV REGIONALNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „WRAŻLIWOŚĆ NA SŁOWA” pod honorowym patronatem Burmistrza Kłobucka Jerzego Zakrzewskiego, zorganizowanego przez MOK w Kłobucku. W tym etapie udział wzięli:

-ROBERT WACH- 6a –II miejsce oraz awans do etapu powiatowego

– ALEKSANSER GÓRSKI- 3a- wyróżnienie

– PAWEŁ PIĄTEK- 3b

– TYMOTEUSZ MICHOŃ- 3a

Cieszymy się niezmiernie z awansu ROBERTA WACHA do etapu powiatowego w dniu 25.04.2024r. Robert zdobył tam wyróżnienie.

W konkursie oceniane były:

– dobór repertuaru i interpretacja utworów

– kultura słowa, dykcja i wymowa

– ogólny wyraz artystyczny.

Gratulujemy uczestnikom oraz nauczycielom, którzy pracowali z uczniami- p. Beacie Hyrze, p. Marcie Dubale oraz p. Annie Jarawce.