W marcu w naszej szkole odbyły się warsztaty koła naukowego „Młodzi odkrywcy” dla Przedszkola nr 1 oraz Przedszkola nr 5 w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego dla szkół podstawowych Być jak Ignacy – „Zostań ambasadorem nauki”. Uczniowie pod kierunkiem pani Sabiny Kozak oraz pani Danuty Szmit poprowadzili festiwal nauki pod hasłem : „Burza w szklance wody” – zjawiska pogodowe. Dzieci miały możliwość poznania zjawisk pogody nie tylko pod względem teoretycznym, a przede wszystkim uczestniczenia w doświadczeniach ilustrujących tęczę, burzę w probówce, pioruny oraz chmurę deszczową. Przedszkolaki odwiedziły przy okazji nasze szkolne radio SP”Dwójka”.  Serdecznie dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas wychowawcom grup sześciolatków pani Jolancie Szczypiór oraz pani Annie Orłowskiej.